مجموعه اسب فریزین ایران

Friesian Horse of Iran

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید:

    

خدمات اسپانسری برای مالکین سیلمی های فریزین

در وب سایت مجموعه اسب فریزین ایران بعنوان تنها وب سایت تخصصی و پیشرو در نژاد اسب های فریزین، بمنظور حمایت از مالکین سیلمی های فریزین در ایران صفحه ای بنام معرفی سیلمی های فریزین برای تولید در ایران وجود دارد. هر سیلمی یک صفحه اختصاصی دریافت کرده و در این صفحه، مشخصات سیلمی فریزین حال حاضر در ایران از قبیل شجره، سابقه، اطلاعات مقام ها، عکس ها و هر آنچه مرتبط با سیلمی مورد نظر است، درج خواهد شد. 

مالکین سیلمی ها، با انتخاب این گزینه و بعنوان اسپانسر این مجموعه، میتوانند ضمن معرفی سیلمی فریزین خود و همچنین حمایت از مجموعه اسب فریزین ایران، در تولید و آینده این نژاد نقش داشته باشند. همچنین، مالکین مادیان های موجود در ایران با سیلمی های فریزین آشنا شده و در روند افزایش مراجعه و درآمد مالکین سیلمی های فریزین نقش بسزایی خواهد داشت.

بنابر این، مجموعه اسب فریزین ایران به مالکین سیلمی های فریزین پیشنهاد میدهد تا از خدمات اسپانسری این مجموعه استفاده نمایند. 

خدمات اسپانسری برای مجموعه های پرورش اسب فریزین

هدف دیگر مجموعه اسب فریزین ایران بعنوان پیشرو در جامعه اسب فریزین، معرفی مجموعه های پرورش اسب فریزین در کشور ایران و همچنین جلب حمایت این عزیزان از این مجموعه میباشد. بهمین منظور صفحه ای در وب سایت این مجموعه بعنوان معرفی مجموعه های پرورش اسب فریزین قرار دارد که پرورش دهندگان با دریافت یک صفحه اختصاصی میتوانند اقدام به معرفی مجموعه های خود بهمراه درج تمامی مشخصات و تصاویر آن نمایند.

تعرفه های خدمات اسپانسری به شرح ذیل است:

 

ردیف محل تبلیغ مدت مبلغ (تومان)
1 صفحه معرفی سیلمی های فریزین 1 ماه 300.000
2 معرفی مجموعه های پرورش اسب فریزین  1 ماه 350.000
3 کادر اصلی در صفحه اول وب سایت 1 ماه 2.000.000
4 صفحه اصلی - کادر جانبی 1 ماه 950.000
5 صفحه جانبی - کادر بالای صفحه 1 ماه 600.000
6 صفحه جانبی - کادر پایین صفحه 1 ماه 400.000
7 درج در اینستاگرام 1 روز 300.000

* بدلیل تداوم در معرفی سیلمی های فریزین و مجموعه های پرورش اسب، حداقل قرارداد 12 ماه میباشد.

* مالکین میتوانند از خدمات مشاوره، فیلمبرداری و عکس برداری واحد تبلیغات و بازاریابی مجموعه اسب فریزین ایران با تعرفه های خاص خود استفاده نمایند. 

 

خدمات بازرگانی و اسپانسری برای ارگان ها، شرکت های تولیدی و واردکنندگان

مجموعه اسب فریزین ایران دارای یک مجموعه تولید و پانسیون اسب های فریزین با امکاناتی بی نظیر و با استانداردهای بین المللی در منظقه کردان کرج در استان البرز می باشد. همچنین، این مجموعه بعنوان نماینده انحصاری سازمان بین المللی اسب فریزین KFPS در ایران بوده و مجری مسابقات مرتبط با اسب های فریزین از قبیل ارزیابی و درساژ در کشور عزیزمان ایران میباشد. ارگان ها، شرکت های تولیدی و واردکنندگان میتوانند بعنوان اسپانسر مجموعه اسب فریزین ایران اقدام به حمایت و تبلیغ در محیط این مجموعه، محل و در روز های برگزاری مسابقات نمایند. با این انتخاب، اسم و نشان مجموعه های اسپانسر، با بازدید بالایی روبرو شده و تاثیر بسزایی در رشد اقتصادی این مجموعه ها خواهد داشت. 

واحد تبلیغات و بازاریابی مجموعه اسب فریزین ایران با تجربه بسیار زیاد در این خصوص، میتواند به علاقمندان مشاوره دهد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر، درخواست خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایید.