تبلیغ فروش اسب

مالکین اسب های نژاد فریزین می توانند با تکمیل فرم آگهی و پرداخت هزینه آن، اقدام به درج آگهی فروش اسب خود در وب سایت مجموعه اسب فریزین ایران نمایند.

مبلغ و شرایط هر آگهی:

نوع آگهیمبلغ آگهی مدت زمان و شرایط
آگهی ساده:100 هزار تومان30 روز در وب سایت
آگهی ویژه:200 هزار تومان30 روز در وب سایت بهمراه یکبار درج در صفحه اینستاگرام و یکبار درج در کانال تلگرام متعلق به مجموعه اسب فریزین ایران

 توضیحات: بعد از پرداخت هزینه آگهی و تکمیل فرم درج آگهی، با توجه به نوع آن، آگهی شما در سایت مجموعه قرار خواهد گرفت. 

شماره حساب جهت پرداخت صورتحساب درج آگهی:

بانک ملت شعبه شهران 

شماره کارت: 6545-2443-3378-6104

نام دارنده حساب: کیوان نیک پی

 

تبلیغات کادری در وب سایت

تبلیغات بصورت تصاویر و بنرهایی در صفحه اول سایت و دیگر صفحات قرارداده میشوند. تعرفه هر آگهی با توجه به موقعیت صفحه و موقعیت کادر در صفحه می باشد.

 

 تعرفه تبلیغات

 

 
کلاس جایگاه کادرمقدار نمایش(روز)قیمت (تومان)
کلاس Aصفحه اول301.000.000
کلاس Bصفحات جانبی - در قسمت بالای صفحه30500.000
کلاس C،D،Eصفحات جانبی - در قسمت پایین صفحه30300.000

 

 اندازه و شکل تبلیغات:

 

 

قوانین و شرایط جذب آگهی

 • از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

 • نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت  و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذير خواهد بود.

 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در مجموعه اسب فريزين ايران باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

 • هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

 • مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال سایت در قبول بنر و آگهی مختار است.

 • تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم سایت آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

 • پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

 • در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

 • پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای مجموعه اسب فريزين ايران نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده مجموعه نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.