نماینده سازمان اسب فریزین هلند در ایران

مجموعه اسب فریزین ایران
      

 

   نمایی از اصطبل و مزرعه این مجموعه در هلند 


 

 

 زمینه فعالیت مجموعه اسب فریزین ایران، توليد، پرورش، آموزش و فروش اسبهای فریزین مشکی هلند بصورت تخصصی در ایران می باشد. 

مرکز اصلی این مجموعه در هلند می باشد، جایی که از سال 1950 در زمینه اسب های فریزین مشغول بکار است، اکنون با مشارکت سرمایه گذاران ایرانی و هلندی، مجموعه تخصصی اسب فریزین در ایران با نظارت، حضور و برنامه ریزی کارشناسان هلندی راه اندازی شده است. در همین زمینه، این مجموعه با ایجاد یک دفتر مرکزی در ایران (تهران) و همچنین مجموعه تخصصی اسب فریزین در منطقه کردان کرج (استان البرز) برای راحتی خریداران ایرانی و همچنین دسترسی این عزیزان به اسب های با کیفیت در اروپا، پاسخ گوی تمامی سئوالات و نیازها می باشد. برای تسهیل در امور خرید، علاقمندان میتوانند با حضور در مرکز این مجموعه و با بازدید مستقیم از اسبهای تولیدی، اقدام به خرید نموده و با کیفیت ترین اسب های فریزین را در اختیار داشته باشند.

اسب های فریزین نقش بسزایی در زندگی روزمره ما دارند و زندگی این مجموعه با اسب فریزین آمیخته شده است. در ابتدا اسب های فریزین نوعی تفریح برای این مجموعه بحساب می آمد، اما با گسترش این صنعت و افزایش علاقمندان به این نژاد، اکنون، این فعالیت، شغل رسمی ما می باشد.

کیفیت اسب های ارائه شده ، مهمترین دغدغه مجموعه اسب فریزین ایران می باشد و مدعی ارائه با کیفیت ترین اسب های فریزین در دنیا هستیم.

مجموعه اسب فریزین ایران، بجز فعالیت در هلند و ایران، به کشورهای آلمان، بلژیک، سوئد، آمریکا، مکزیک، تایلند، ایتالیا، اسپانیا،فرانسه،کانادا و کشورهای خاورمیانه اسب فریزین را صادر میکند.

 این مجموعه توانسته است، مجوز نمایندگی رسمی سازمان اسب فریزین هلند یا KFPS را بعنوان تنها نماینده این مجموعه در ایران و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس بدست آورده و رابط مستقیم بین ایران و هلند می باشد.

نماینده سازمان اسب فریزین هلند، مسئول برگزاری مسابقات اسب های فریزین در ایران، ثبت تاریخ کشش، صدور مدارک شناسایی و دیگر مسائل مربوط به اسب های فریزین می باشد.

در مجموعه اسب فریزین ایران، خدمات تخصصی از قبیل فروش، آموزش، لوازم سوارکاری مخصوص اسب های فریزین، خوراک مخصوص اسب های نژاد فریزین و دیگر مسایل تخصصی مربوط به اسب فریزین ارائه میشود. همچنین علاقمندان برای اخذ مدارک و دیگر مسایل اداری مربوط به اسب های فریزین به این مجموعه مراجعه نمایند.

 

اسبهای فریزین ، اسبهای بومی کشور هلند می باشند که سابقه آنها به قرن 13 میلادی بر میگردد. بلندی قد این نوع نژاد حد اکثر به 175 سانتیمتر میرسد.

این مروارید سیاه، یا الماس سیاه، یکی از بهترین و صمیمی ترین اسب های دنیا می باشد، که برای افراد علاقمند به سواری (افراد مبتدی و حرفه ای) بسیار مناسب و تجربه ای لذت بخش را فراهم میکند.

از موارد استفاده اسب فریزین میتوان به تورهای گردشی در جنگل، سواحل، مسابقات زیبایی، درساژ، کالسکه سواری و سوارکاری اشاره کرد.

اسب فریزین دارای ترکیب هارمونی اندامی و رنگی بسیار زیبایی هست که نحوه آرایش یال و دم این اسب زیبایی خاصی به آن می بخشد.

هرساله مسابقاتی در سطح جهان با حضور اسب های فریزین انجام میشود که افراد بسیاری را به این صنعت و این نژاد جذب کرده است.

 

 و در آخر لازم بذکر است، اسب های ارائه شده توسط این مجموعه، تماما در سازمان بین المللي اسب های فریزین هلند ثبت شده، دارای پاسپورت، شناسنامه، چیپ نامبر و از با کیفیت ترین و بهترین اسب های فریزین موجود در دنیا می باشند.

 

فیلم هایی از این مجموعه: 

فیلم اول

فیلم دوم

فیلم سوم