مجموعه اسب فریزین ایران
Friesian Horse of Iran

     

   مجموعه اسب فریزین ایران با نام FRIESIAN HORSE OF IRAN در سازمان بین المللی اسب فریزین KFPS


 

 گروه اسب شبرنگ فرزانگان ( با نام مستعار مجموعه اسب فریزین ایران) نماینده رسمی و قانونی سازمان اسب فریزین هلند KFPS در ایران می باشد.

 

مسئولیت مجموعه اسب فریزین ایران بعنوان نماینده KFPS، تولید، ثبت، گسترش، ارزیابی و برگزاری مسابقات زیبایی اسب نژاد فریزین در ایران می باشد. این مجموعه از نیروهای زبده و کارآمد، با امکانات مناسب و با استانداردهای روز جهانی در ایران در زمینه تولید اسب های فریزین فعالیت میکند. همچنین، این مجموعه با تولید کنندگان و پرورش دهندگان اسب فریزین در سرتاسر دنیا و بخصوص پرورش دهندگان کشور هلند، همکاری بسیار نزدیکی دارد. اسب های فریزین نقش بسزایی در زندگی روزمره ما دارند و زندگی این مجموعه با اسب فریزین آمیخته شده است. در ابتدا اسب های فریزین نوعی تفریح برای این مجموعه بحساب می آمد، اما با گسترش این صنعت و افزایش علاقمندان به این نژاد، اکنون، این فعالیت، شغل رسمی ما می باشد. این مجموعه توانسته از سال 1393 هجری خورشیدی، مجوز نمایندگی رسمی سازمان اسب فریزین هلند KFPS را بعنوان تنها نماینده این مجموعه در ایران و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس بدست آورده و رابط مستقیم بین ایران و هلند می باشد. 

هدف ما، نمایش کیفیت و شخصیت برتر اسب های نژاد فریزین و همچنین ارتقای دانش افراد فعال در این زمینه مطابق با علم روز دنیا در سرتاسر ایران می باشد.

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده مینمایید، با مراجعه به وبسایت KFPS میتوانید نام مجموعه اسب فریزین ایران را بعنوان نماینده رسمی سازمان اسب فریزین در ایران مشاهده نمایید.