مجموعه اسب فریزین ایران

Friesian Horse of Iran

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید:

    

   مجموعه اسب فریزین ایران با نام بین المللی FRIESIAN HORSE OF IRAN در سازمان بین المللی اسب فریزین KFPS


 مجموعه اسب فریزین ایران یک شرکت مادر است که در زمینه تولید اسب های فریزین فعالیت دارد. این مجموعه هم اکنون دارای دو شعبه تولید و پرورش اسب فریزین در هلند و ایران میباشد. یکی از شعبه های این مجموعه در ایران (با نام اسب شبرنگ فرزانگان در اداره ثبت شرکت ها که در مجتمع اسب طلوع کردان مستقر است) نماینده رسمی و قانونی سازمان بین المللی اسب فریزین هلند KFPS در ایران می باشد. شعبه دیگر این مجموعه، در هلند بنام هستگاردن میباشد.

کمیته اسب فریزین ج.ا.ایران که با مجوز رسمی فدراسیون سوارکاری ج.ا.ایران فعالیت میکند، با مجموعه اسب فریزین ایران در راستای برنامه ریزی مسابقات، صدور مدارک اسب های فریزین، پیگیری امور راهبری، راهبردی و ایحاد ارتباطات بین الملل در خصوص پیشبرد مسائل اسب های فریزین در ایران همکاری تنگاتنگی دارند. 

نیروهای توانا، با دانش، با امکانات مناسب و با استانداردهای روز جهانی در ایران در این مجموعه در زمینه تولید اسب های فریزین فعالیت میکنند. اسب های فریزین نقش بسزایی در زندگی روزمره ما دارند و زندگی این مجموعه با اسب فریزین آمیخته شده است. در ابتدا اسب های فریزین نوعی تفریح برای این مجموعه بحساب می آمدند، اما با گسترش این صنعت و افزایش علاقمندان به این نژاد، اکنون، این فعالیت، شغل رسمی ما می باشد. این مجموعه توانسته از سال 1393 هجری خورشیدی، مجوز نمایندگی رسمی سازمان اسب فریزین هلند KFPS را بعنوان تنها نماینده این مجموعه در ایران و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس بدست آورده و رابط مستقیم بین ایران و هلند می باشد. در قسمت تیم اجرایی، میتوانید اسامی افراد فعال و مسئول در کمیته اسب فریزین و مجموعه اسب فریزین ایران را مشاهده نمائید.

هدف ما، نمایش کیفیت و شخصیت برتر اسب های نژاد فریزین و همچنین ارتقای دانش افراد فعال در این زمینه مطابق با علم روز دنیا در سرتاسر ایران می باشد.

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده مینمایید، با مراجعه به وبسایت KFPS میتوانید نام مجموعه اسب فریزین ایران را بعنوان نماینده رسمی سازمان اسب فریزین در ایران مشاهده نمایید.