یک تولید خوب نیازمند به بررسی دقیق و داشتن اطلاعات مناسب نسبت به این عمل و سپس اقدام به اجرای برنامه تولید مثل است. 

یک تولید خوب می تواند آینده یک نژاد را تضمین کند و یک تولید بد لطمه بزرگی به نسل های آینده یک نژاد خواهد زد.

 

همچنین تولید قوی، علمی و اصولی کمک شایانی به رونق اقتصادی یک نژاد و منجر به استقبال جهانی خواهد شد. در کنار این، تولید خوب باعث ایجاد رضایتمندی در درون افرادی که در این زمنیه فعالیت دارند خواهد شد.

 

انجمن اسب فریزین هلند، برای این منظور، شرایط و اطلاعاتی را فراهم کرده تا تمامی مالکین بتوانند با بررسی این اطلاعات بهترین انتخاب را داشته و بتوانند کره هایی با بهترین کیفیت تولید کنند. 

کسانی که عضو این انجمن هستند می توانند ضریب خونی هر مادیان و سیلمی مورد نظر را بررسی کرده و در صورت مناسب بودن تمامی جوانب و تمامی شرایط اقدام به این عمل نمایند.

 

تاکید انجمن اسب فریزین هلند بر این است که حتما و جدا از سیلمی های مورد تایید این انجمن و اطلاعات درج شده در این سایت این انجمن استفاده کنند تا نتیجه مطلوبی بدست آید.

 

سیلمی های فریزین طبق آزمون و شرایط سختی انتخاب می شوند که میتوانید لیست این سیلمی ها را از اینجا مشاهد نمایید.

 

نمونه اطلاعاتی که در سایت انجمن اسب فریزین هلند درج شده است:

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، تمامی اطلاعات سیلمی ها در سایت انجمن اسب فریزین درج شده و با محاسبه ضریب خونی و دیگر اطلاعات میتوانید به نتایج خوبی دست پیدا کنید.

مجموعه اسب فریزین ایران با استفاده از این اطلاعات و بررسی مسایل فیزیکی و جسمی مادیان و سیلمی و همچنین استفاده از افراد با تجربه در این زمینه اقدام به تولید مینماید.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.